Kebab Elaviv

UL. Szara 35
Gdańsk, 80-116

Telefon: -

Zamów jedzenie Kebab, Burgery online.
Opinie Kebab Elaviv

Twoja ogólna ocena Kebab Elaviv w Gdańsk

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Kebab Elaviv. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Kebab Elaviv

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Kebab Elaviv w Gdańsk 80-116. Sprawdź ofertę Kebab, Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Krowarzywa
Plac Dominikański -
Trattoria Al Dente
Rajska 12
Skrzydlarnia
Jana Kilińskiego 4
KFC Gdańsk PKP
Podwale Grodzkie 2c
Pizza Hut
Worcella 44

Jedzenie w domu w Gdańsk

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Gdańsk:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Kebab Elaviv - Kebab, Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Gdańsk 4 z 5 (283 oceny)
Ocena - Kebab Elaviv