Forno Pizza

Piłsudskiego 19
Konstantynów Łódzki, 95-050

Telefon: -

Zamów jedzenie Pizza, Makarony, Burgery online.
Opinie Forno Pizza

Twoja ogólna ocena Forno Pizza w Konstantynów Łódzki

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Forno Pizza. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Forno Pizza

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Forno Pizza w Konstantynów Łódzki 95-050. Sprawdź ofertę Pizza, Makarony, Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Con Ga Moi 3
Sucharskiego 2
Chicken king
Piłsudskiego 19
Pomodorii
Jana Pawła II 11/13
Kebap Fenix Express
Spółdzielcza 1
Phuong Thao
Łódzka 12

Jedzenie w domu w Konstantynów Łódzki

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Konstantynów Łódzki:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Forno Pizza - Pizza, Makarony, Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Konstantynów Łódzki 5 z 5 (32 oceny)
Ocena - Forno Pizza