Doner Kebap Istambuł

Półwiejska 45
Poznań, 61-886
Wielkopolskie

Telefon: 508515979

Zamów jedzenie Falafel, Kebab, Turkish Mediterranean online.
Opinie Doner Kebap Istambuł

Daria @
kwiec. 21, 2020
Kebab i falafel poniżej krytyki - w kebabie było mięso pół na pół z kapustą czerwoną, falafel to samo, kilka kotlecików i sama kapusta czerwona. Zero sosów, niesmaczne. ;) Na oszustwie nigdy się niczego dorego nie zbuduje ;) tylko szkoda pieniędzy na takie piece of shit

Twoja ogólna ocena Doner Kebap Istambuł w Poznań

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Doner Kebap Istambuł. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Doner Kebap IstambułDurum kebap [XXL]

  • Durum kebap [XXL]
  • Doner kebap [XXL]
  • Durum kebap
  • Durum kebap
  • Doner kebap
  • Doner box
  • Turecka pizza Lahmagun
  • Falafel zestaw

Zamów jedzenie online na dowóz z Doner Kebap Istambuł w Poznań 61-886. Sprawdź ofertę Falafel, Kebab, Turkish Mediterranean restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Mięso na Płocie
Głogowska 77
Marhaba Kebab
Rubież 1
Warung Sumatra
Rybaki 30
Diamond Pizza
os. Stefana Batorego 17
KFC, Avenida
Stanislawa Matyi 2

Jedzenie w domu w Poznań

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / falafel we wejherwoie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel w wejherowie (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / u bacy na cacy menu (15) / cyprysek (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Poznań:

restauracja dobre jadło w czeladzl / antalya kebab n-1 sosnowiec / mei mei lodz / old chengdu lodz restauracja / restauracja chinska gorzow wlkp / pizza irlandia / rollo fordon bydgoszcz / kuranamate / dania z rozmarynem / dania z rozmarynem


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Doner Kebap Istambuł - Falafel, Kebab, Turkish Mediterranean Sprawdź Menu. Zamów Online - Poznań 4 z 5 (11 oceny)
Ocena - Doner Kebap Istambuł