Catering SAAS

Okulickiego 17
Szczecin, 71-030

Telefon: -

Opinie Catering SAAS

Agata @
listop. 20, 2020
Fajne, lekkie i smaczne dania. Przesyłka bezproblemowa. Polecam

klient @
maj 13, 2020
Firma nieporozumienie. Złożyłem i opłaciłem 2 zamówienia, opłaciłem koszt transportu, wysłałem maila z danymi do zamówienia zgodnie z poleceniami na stronie. Po dniu (poniedziałek) czekania napisałem: czy mogę dostać jakąś odpowiedź?. Dostałem info że "wszystkie informacje znajdę na stronie i po złożeniu zamówienia wysłana została informacja o terminie realizacji i niezbędnej opłaty za koszt transportu." co było dziwne bo wszystko miałem już opłacone. I dalej cisza. Dziś rano napisałem: a więc? Jest środa a ja wciąż nie dostałem żadnej informacji. I chwilę później dostaję 4 maile: jeden o zwrocie opłaty za transport, dwa z anulowanymi zamówieniami i czwarty o treści: "a więc? Odmawiam realizacji złożonych zamówień"
Zgłupiałem... więc pytam: Jak to odmawia Pan? Czemu? Przecież zapłaciłem... o co chodzi?

I wisienka na torcie:
"Mamy takie prawo bez podania przyczyn. Proszę nie zarzucać nas żadną korespondencją, gdyż potraktujemy to jako naruszenie dóbr osobistych."

I tu eksploduje mi bania. Dostaje groźby prawne, bo zadałem pytanie o powód.

Twoja ogólna ocena Catering SAAS w Szczecin

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Catering SAAS. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Catering SAAS

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Wybierz 1 z 6 opcji
Dietetyczny catering w słoikach (desery i dania):


44,99 zł za 6 deserów,
79,99 zł za 6 dań + 3 desery,
101,99 zł za 6 dań + 6 deserów,
125,99 zł za 9 dań + 6 deserów,
155,99 zł za 12 dań + 6 deserów,
163,99 zł za 15 dań + 3 desery.


Przykładowe desery:


deser czekoladowy z chilii
deser pomarańczowy
deser kokosowy
deser o smaku amaretto i kawa


Przykładowe dania w słoikach:


Tagliatelle z cukinii
Kurczak po toskańsku
Pulpeciki z suszonym pomidorem
Grillowana cukinia po włosku
Grzyby mun po chińsku
Pulpeciki z indyka ze szpinakiem


Desery w słoikach

Przyjmując zasadę „nie wszystko co słodkie musi być tuczące i niezdrowe” firma wyeliminowała zagęszczacze typu mąka czy skrobia ziemniaczana, a cukier częściowo zastąpiła ksylitolem, co pozwoliło zmniejszyć wartość energetyczną do
140-160 kcal na 100 g i indeks glikemiczny do 14-15 IG. Aromat i smak uzyskiwany jest z naturalnych dodatków, dlatego desery z wanilią mają drobne czarne ziarenka wanilii, pomarańczowe – drobinki pomarańczy, a czekolada rozwarstwia się z
powodu braku emulgatorów. Poza walorami smakowymi desery te zwierają również określone wartości odżywcze, minerały i witaminy.

Każde danie posiada metryczkę z wartościami odżywczymi. W trakcie stabilizacji termicznej (nie gotowania), aby zachować wszystkie wartości – na powierzchni tworzy się delikatna skórka, która zapobiega parowaniu.

Opis przygotowywanych dań można znaleźć tutaj.

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Catering SAAS w Szczecin 71-030. Sprawdź ofertę restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Maślana Ryba
Plac Armii Krajowej 1
Amaretti Ristorante
Śląska 51/U1
Porky
Wielka Odrzańska 20
Ziemniak i Spółka
Dworcowa 19/1U
Parkowa 13 - RestoBar
Parkowa 13

Jedzenie w domu w Szczecin

Użytkownicy zainteresowani w:

hoang bao bar orientalny Łomża (18) / jedzenie na dowoz (17) / arteria gorzów (16) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / atmosfera włodawa menu (13) / neon bistro (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Szczecin:

fenix kebab Łódź / złota róża sędziszów obiady / pyszne pl mogilno / serce sokółka menu / pizza z wiśnicz opinie / jedzenie na dowóz brzeg / kebab głogów / pyszny kebab warszawa / restauracja indyjska płock / tbilisuri pierogarnia


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Catering SAAS - Sprawdź Menu. Zamów Online - Szczecin 3 z 5 (2 oceny)
Ocena - Catering SAAS