Canadian Burger

ul. Żwirki i Wigury 18a
Rumia, 84-230

Telefon: -

Zamów jedzenie Burgery online.
Opinie Canadian Burger

Twoja ogólna ocena Canadian Burger w Rumia

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Canadian Burger. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Canadian Burger

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Canadian Burger w Rumia 84-230. Sprawdź ofertę Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Karma Indian Street Food
Gdańska 39
Suca Pizza
Dębogórska 64
Horus Kebab
Mickiewicza 78
Pizzeria Wenecja
Wileńska 33
Villa Zagórze
Jana III Sobieskiego 21

Jedzenie w domu w Rumia

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Rumia:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Canadian Burger - Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Rumia 5 z 5 (97 oceny)
Ocena - Canadian Burger