Burger u Pajdy

ul. Śląska 55
Zabierzów, 32-080

Telefon: -

Zamów jedzenie Burgery online.
Opinie Burger u Pajdy

Twoja ogólna ocena Burger u Pajdy w Zabierzów

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Burger u Pajdy. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Burger u Pajdy

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Burger u Pajdy w Zabierzów 32-080. Sprawdź ofertę Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Pizza Bartolini Zabierzów
Łąkowa 44/1
Orient Express Döner Kebab
Kalwaryjska 2
Life Resto & Pub
Śląska 47
Burger i Pizza u Pajdy
Śląska 55
Pizzeria Paolo Zabierzów
Śląska 45

Jedzenie w domu w Zabierzów

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Zabierzów:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Burger u Pajdy - Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Zabierzów 4 z 5 (8 oceny)
Ocena - Burger u Pajdy