Burger King Galeria Riviera

Kazimierza Górskiego 2
Gdynia, 81-304

Telefon: -

Zamów jedzenie Burgery online.
Opinie Burger King Galeria Riviera

Twoja ogólna ocena Burger King Galeria Riviera w Gdynia

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Burger King Galeria Riviera. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Burger King Galeria Riviera

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Burger King Galeria Riviera w Gdynia 81-304. Sprawdź ofertę Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

NAMASTE KEBAB
Legionów 99
To Thai
Staniszewskiego 20
Starbucks®, Świętojańska
Armii Krajowej 28/1
McDonald's
Al. Zwycięstwa 256
KFC, Batory
10go Lutego 11

Jedzenie w domu w Gdynia

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Gdynia:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Burger King Galeria Riviera - Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Gdynia 4 z 5 (382 oceny)
Ocena - Burger King Galeria Riviera