Burger King Bielany Wrocławskie

Czekoladowa 20
Bielany Wrocławskie, 55-040

Telefon: -

Zamów jedzenie Burgery online.
Opinie Burger King Bielany Wrocławskie

Twoja ogólna ocena Burger King Bielany Wrocławskie w Bielany Wrocławskie

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Burger King Bielany Wrocławskie. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Burger King Bielany Wrocławskie

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Burger King Bielany Wrocławskie w Bielany Wrocławskie 55-040. Sprawdź ofertę Burgery restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Burger King
Czekoladowa 20
Pizza Hut
Czekoladowa 14
KFC
Tyniecka 4A
Słodka Chili
Irysowa 1
Kebsik Na Wypasie
Wrocławska 49

Jedzenie w domu w Bielany Wrocławskie

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (20) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / kebab king grunwaldzka numer telefonu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Bielany Wrocławskie:

zajezdnia ketrab "kebab gwiazda" bielsko-biała / bar ostrów wielkopolski ostrów / silver dragon ząbki / piec na włoskiej / padtaj cieszyn / izmir kebab kudowa-zdrój / bar hanoi luboń menu / kebab szczecin rostocka / piri piri kebab / jedzenie siedlce


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Burger King Bielany Wrocławskie - Burgery Sprawdź Menu. Zamów Online - Bielany Wrocławskie 4 z 5 (406 oceny)
Ocena - Burger King Bielany Wrocławskie