BenBurger & BenKura Zakładowa

Zakładowa 48
Łódź, 92-402

Telefon: -

Zamów jedzenie Burgery, Kuchnie Świata online.
Opinie BenBurger & BenKura Zakładowa

Klaudia @
listop. 27, 2021
W burgerze był ogromny włos zadzwoniłam by wyjaśnić sprawę z restauracją otrzymałam informacje że otrzymam nowe zamówienie niestety nie dotarło, restauracja nie odbiera
Jak dla mnie żenada. NIE POLECAM !

Twoja ogólna ocena BenBurger & BenKura Zakładowa w Łódź

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat BenBurger & BenKura Zakładowa. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu BenBurger & BenKura Zakładowa

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z BenBurger & BenKura Zakładowa w Łódź 92-402. Sprawdź ofertę Burgery, Kuchnie Świata restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
plac Wolności 12
Sushi Master
Pomorska 8
Pizza Hut
Wujaka 9
Bar Łodzianka
Kusocińskiego 76B
Starbucks®, Manufaktura
Drewnowska 58c

Jedzenie w domu w Łódź

Użytkownicy zainteresowani w:

u bacy na cacy (21) / falafel w wejherowie (19) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek (15) / u bacy na cacy menu (15)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Łódź:

lodowe tutki / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/prosta-pasta-brwinow / kfc piekna opinie / zamów jedzenie online elblag / tygel zabrze menu / racja smaku / bary z dostawo do domu suwalki / pajda restauracja meni / placki ziemniaczane w sosie grzybowym kraków / kanapka krabowa restauracja


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
BenBurger & BenKura Zakładowa - Burgery, Kuchnie Świata Sprawdź Menu. Zamów Online - Łódź 4 z 5 (52 oceny)
Ocena - BenBurger & BenKura Zakładowa