Bar Orientalny Pod Bambusem

ul. Centrum E 25
Kraków, 31-934

Telefon: -

Zamów jedzenie Azjatyckie, Chińskie online.
Opinie Bar Orientalny Pod Bambusem

Krzysiek @
luty 5, 2021
Tragedia. Lepiej być głodnym niż jesc od nich. Zamówienie za 50 zł dwa Dania. Przywieźli jedno za 14. Zimne. Nie dobre. Omijać z daleka!

Tomasz @
mar. 13, 2020
Dramat dostawy nie kompletne obsługa nie kampeten, małe porcje
Jedynym słowem najgorsza restauracja w mieście

Joanna @
wrzes. 15, 2019
Przepyszne jedzenie, świeże, dobrze doprawione, idealnie i szybko przyrządzone. Obsługujący nas Pan, a zaraz kucharz - miły i sympatyczny. Na pewno tu wrócimy!

Twoja ogólna ocena Bar Orientalny Pod Bambusem w Kraków

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat Bar Orientalny Pod Bambusem. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu Bar Orientalny Pod Bambusem

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z Bar Orientalny Pod Bambusem w Kraków 31-934. Sprawdź ofertę Azjatyckie, Chińskie restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Uber Eats
Rynek Główny 1/3
Krakowskie Wypieki
ul. Długa przy skrzyżowaniu z ul. Filipa
A'Mozzy
Osiedle Dywizjonu 303 62c
Pizza Hut, Kapelanka
Kapelanka 56
KFC, Wadowicka
Wadowicka 2

Jedzenie w domu w Kraków

Użytkownicy zainteresowani w:

arteria gorzów (22) / kfc dowóz do domu (22) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/sliwka-w-kompot-sopot (21) / ognisty smok menu na dzis (19) / falafel we wejherwoie (19) / falafel w wejherowie (19) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/polny-bar-mleczny-warszawa (19) / szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/trattoria-zielone-13-krakow (17)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Kraków:

https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/fabryka-smakow-pilsudskiego / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/kfc-krakow-modlnica-czestochowska-a-modlnica / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/gusto-pub-pizzeria / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/wok-to-walk-krakow / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/restauracja-petrochemia-boleslawiec / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-ul-gdanska-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-pod-papugami-bydgoszcz / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/pizzeria-laguna-chojnice / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/lekko-good-food-friends-gdansk / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/bistro-w-cisach-wasilkow


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
Bar Orientalny Pod Bambusem - Azjatyckie, Chińskie Sprawdź Menu. Zamów Online - Kraków 4 z 5 (21 oceny)
Ocena - Bar Orientalny Pod Bambusem