77 Sushi

ul. Paderewskiego 1
Koszalin, 75-710

Telefon: -

Zamów jedzenie Sushi online.
Opinie 77 Sushi

Twoja ogólna ocena 77 Sushi w Koszalin

Jedzenie : Obsługa :

Oświadczam, że niniejsza recenzja jest oparta na moich własnych doświadczeniach i przedstawia moje rzeczywiste zdanie na temat 77 Sushi. Potwierdzam, że nie mam powiązań osobistych ani służbowych z tym obiektem oraz że nie czerpię korzyści finansowych ani żadnych innych w związku z napisaniem niniejszej recenzji. Przyjmuję do wiadomości fakt, że obowiązuje zasada absolutnego braku tolerancji dla nieprawdziwych recenzji.

Menu 77 Sushi

Telefon do restauracji, aby otrzymać menu.

Zamów jedzenie online na dowóz z 77 Sushi w Koszalin 75-710. Sprawdź ofertę Sushi restauracji w Twoim mieście! Zamów jedzenie online i zarezerwuj stolik, na które masz ochotę.

Inne restauracje w pobliżu

Pod Bramą
Zwycięstwa 109
Czerwona Fasola Tacos & Steak
Jana Pawła II 20
Marinera
Piłsudskiego 43
Berta na Manhattanie
Drzymały 7/2
Montownia Grill House
Władysława IV 40

Jedzenie w domu w Koszalin

Użytkownicy zainteresowani w:

szczecin restauracja dowoz do domu 71550 (19) / jedzenie na dowoz (17) / cyprysek góralska zdrowa żywność menu (16) / arteria gorzów (16) / https://www.restauracje-jedzenie-online.pl/u-szwejka (15) / cyprysek menu (14) / u bacy na cacy menu (14) / neon bistro (13) / atmosfera włodawa menu (13) / maćkowa kuchnia staropolska (13)

...i nowe terminy wyszukiwania w restauracji Koszalin:

azmiri grudziadz / dobra pizza wrocław bulwar ikara / jedzenie na dowóz żagań / kebab z dostawa bedzin / cyprysek góralska zdrowa żywność opinie / amir.kebab sosnowiec / kebab samuel pabianice menu / atmosfera chełm / kebab zielonki / pizzeria pleszew poznańska


gwiazdygwiazdygwiazdygwiazdygwiazdy
77 Sushi - Sushi Sprawdź Menu. Zamów Online - Koszalin 4 z 5 (3 oceny)
Ocena - 77 Sushi